SNEC2010 PV Show
SNEC PV Power Expo 2010: Goes with World Expo 2010 The largest scale PV Power Expo in Asia: SNEC (2010) PV Power Expo will be held from May 5 to May 7, 2010 in Shanghai. Expected:80,000 sqm exhibition space, more than 1,200 Exhibitors. Already world famous exhibitors include: Suntech, LDK, Applied Materials, Q-Cells and so on. Moreover, during SNEC (2010) PV POWER EXPO, Shanghai will be hosting World Expo 2010 which has already attracted worldwide attention. It is believed that every participant of SNEC (2010) PV POWER EXPO will receive a double surprise and find it a worthwhile visit as well. Please contact me quickly so that you can get the booth you want. It is our honored that you join in this PV grand gathering.
Localisation : Room 1008, No.1525 West Zhongshan Road, Shanghai 200235, China, Shanghai,
Personne à contacter : James Jiang,
Bonne affaire : acheter au vendeur
Cette page concerne les importateurs et exportateurs de
SNEC2010 PV Show
Rechercher dans la catégorie : High Tech
Rechercher dans la catégorie :
snec2010, show
Royaume-Uni (UK) London Pro / B2B
Libérez votre pouvoir financier grâce à la garantie bancaire et au SBLC
Thursday 29 May 2025
Bear Capital Ventures Limited
Indonésie 10270 Jouet / Loisir
Hangar 9 Pitts S-2B 50-60cc With DLE 60cc Twin Engine (realworldhobby)
Thursday 14 May 2026
Real World Hobby
  • 10270 - Jakarta
Allemagne 60386 Informatique
Netgear Switch non manageable PoE+ Gigabit Ethernet 8 ports avec technologie FlexPoE ...
Wednesday 29 June 2022
Quantité : 100
8 ports PoE+ avec un budget d'alimentation total de 60 W et inclut la technologie NETGEAR FlexPoE, ce qui la rend extensible à 90 W ou même 130 W (avec des modules d'alimentation achetés séparément). Connectivité Type de port Ethernet RJ-45 de commutation de base Gigabit Ethernet...