Down Light UVWL20DLXX93
Specification of Down Light UVWL20DLXX93
Model
Input Voltage
Power
Beam Angle
CCT
CRI
SIZE
Package
Down light UVWL20DLXX93
AC220-240V
20W
24°
2700K
Ra>90
Φ132x100mm
560x280x375mm
4000K
R9>50
24pcs/carton
Performance Advantages of LED Downlight China UVWL20DLXX93
Good Performance
02
100% UV-free
100% UV-free, only does harm to virus or bacterial, definitely no harm to human.
EN 62471: 2008 passed.
03
Random Adjustment
Lamp lighting angle is adjustable in 360° horizontal and 70° vertical
high CRI and R9
With high CRI and R9, things look better under illuminating for better sell.
If you want to know more kinds of full spectrum led grow lights, please visit our website.
Personne à contacter : com fetonled, 86 757 29311003
Bonne affaire : acheter au vendeur
Cette page concerne les importateurs et exportateurs de
Down Light UVWL20DLXX93
Rechercher dans la catégorie : Biens d'équipement
Rechercher dans la catégorie :
uvwl20dlxx93, down, light
Chine (Rép. pop) 721000 Matières premières
photo non disponible
Thursday 02 July 2015
- Quick Details - - Place of Origin: Shaanxi, China (Mainland) - Brand Name: YSTI - Model Number: GR1 - Weight: 2000KG - Dimensions: Dia 560mm Length 2000mm - Grade: pure titanium, TA1-TA4,TC4,TA8-TA10,GR1-GR5... , - Alloy Or Not: Non-alloy - Secondary Or Not: Non-secondary...
YSTI
  • 721000 - Baoji
Turquie 84000 Véhicule