Down Light UVWL20DLXX93
Down Light UVWL20DLXX93
Specification of Down Light UVWL20DLXX93
Model Input Voltage Power Beam Angle CCT CRI SIZE Package
Down light UVWL20DLXX93 AC220-240V 20W 24° 2700K Ra>90 Φ132x100mm 560x280x375mm
4000K R9>50 24pcs/carton
5000K
5600K
Performance Advantages of Down Light UVWL20DLXX93
Good Performance
02
100% UV-free
100% UV-free, only does harm to virus or bacterial, definitely no harm to human.